TEXIM s.r.o. Hradec Králové

 

Výroba těsnění a velkoobchod železářství

Zahradní nábytek dřevěný teak a eukalyptus

 

 

Firma TEXIM s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991,kdy začínala jako velkoobchod s pracovními rukavicemi,gumarenským zbožím a různými druhy těsnění.Postupem času se dostala i k výrobě těsnění a výrazně rozšířila sortiment.

 

 

Dnes najdete v našem katalogu od vodovodního a topenářského těsnění,těsnění přírub a těsnění ventilů,která vyrábíme v různých rozměrech,přes další potřeby pro vodoinstalace a motáže topení,dále potřeby pro zahradu,domov,stavebnictví,kvalitní samolepící těsnění do oken a dveří i speciální těsnící profily pro truhláře a výrobce oken a dveří.

 

Dále dodáváme bezasbestové těsnící desky(náhrada klingeritu),pryžové těsnící desky standartní s plátnem i bez plátna,olejivzdorné,silikonové na teploty do 180 °C,pryž VITON,ucpávkové šňůry na pumpy,čerpadla,ventily a také těsnící šňůry do kamen,kotlů a krbů.

 

Naše činnost je také směřována na dodávky speciálních průmyslových těsnění a ucpávek pro energetiku (teplárny a elektrárny),strojírenské firmy,chemický průmysl atd.Veškeré požadavky i pro tento sortiment pro Vás na požádání vyrobíme a zajistíme.více i na www.teximtesneni.com

 
Vlastníme CNC vyřezávací plotr těsnění ATOM s pracovní plochou 300 x 155 cm (2 desky).Řezání různých typů materiálů do tloušťky 2cm,všech velikostí i těch nejmenších.

  


Veškerý náš sortiment si můžete prohlédnout v  katalogu s obrázky(pdf formát).

 

Zboží je možno objednat zde v internetovém obchodě, telefonicky,faxem,e-mailem nebo u našich obchodních zástupců.Zboží je možno zasílat poštou nebo PPL,GP do 24hod.

 

 V nabídce máme i zahradní nábytek dřevěný z eukalyptu,meranti a teaku,mnoho druhů zahradních dřevěných sestav,ale i židle a stoly.Dále pak manipulační techniku - kolečka,rudly a paletovací vozíky.Samolepící těsnění do oken a dveří,ale taky zahradní hadice a široký zahradní program.

 

Věříme,že zboží dodávané firmou TEXIM s.r.o. Hradec Králové přispěje k uspokojení všech požadavků Vašich nebo Vašich zákazníků.

 

 

 Zdenek Cejnar - majitel

         603834422

cejnar@teximtesneni.com


20.12.2017

 

Vážení zákazníci od 21.12.2017 bude naše prodejna zavřena a to až do 9.1. 2018.

Internetové objednávky budeme vyřizovat se zpožděním do 48 hodin.

 

Tým Texim s.r.o. Vám přeje klidné vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku !

 

 

16.2. 2015

Hledáme pracovníka - technik výroby, více info zde

 

 

Staň se fanouškem Texim eshop !